מסיבת-רווקות

גם לכלה וחברותיה הרוצות לחגוג מסיבת רווקות במועדון הבורסה מחכה מסיבה מיוחדת.תמו ימי החסד והתום וגם הרווקות רוצות להנות כמו שרק רווקות יודעות. מסיבת רווקות במועדון חשפנות היא חוויה ייחודית עם הרבה יותר עניין וסטייל מערב משחקי חברה או יום ספא מאוס. המנהג להזמין סקסולוגית למסיבת רווקות חביב לכל הדעות ואפילו מתיימר לתת את הטאצ' הסקסי והמושחת שלא לדבר על הזמנת חשפן מסוקס לוילה יוקרתית.

אבל אם את רוצה מסיבת רווקות אחרת, נועזת ופרועה באמת, ערב אחרון לפני הקידושין שכולו שתייה כיד המלכה, אוכל קולינרי משובח והמון מצב רוח טוב, קחי את חברותייך ובואי אלינו, אל מועדון הבורסה לאורך כל הלילה. המקום ממוזג ומאובטח ומכיל חדרי VIP יחודיים בקומה השנייה בעלי קיר זכוכית חד כיוונית. את וחברותייך תוכלו לראות את כל המתרחש במועדון אבל אף אחד לא ידע שאתן שם. חשפניות הבורסה ישמחו לתרום מכשרונן וילמדו את הכלה המיועדת ריקוד מושחת ולוהט ללילה הראשון אחרי החופה.

מסיבת רווקות ברמה גבוהה, מדהימה וייחודית מחכה לך במועדון הבורסה בתל אביב !

הכלה נכנסת חינם למועדון ואת חברותיה נפנק במחיר הכניסה הכולל משקה ראשון על חשבון הבית וגם בשמפניה

לכל הקבוצה. בחדרי הVIP המפנקים תהנו משירות של מלצריות שידאגו לכן לכל אורך הערב ועד עלות השחר. אלכוהול ומגוון של אוכל קולינארי משובח בשילוב מוזיקה מטריפה בניצוחו של די.ג'י הבית יעלו את המסיבה לגבהים חדשים. אנו מבטיחים שאת המסיבה הזאת אף אחת לא תשכח.