המלצות על מסיבת רווקים

לאחרונה שמעתי שמועדון הבורסה עבר מרמת גן לתל אביב,הייתי חייב לבוא ולראות את השינוי אשר עבר המועדון.
במהלך הערב,אחרי העבודה הגעתי למועדון כדי לראות את השינוי הענקי לטובה אשר עבר המועדון.נדהמתי מהעיצוב המודרני והעדכני של החלל,וכמובן עמדת הבר אשר מוארת על ידי לדים בטכנולוגיה חדשנית.
מערכת התאורה ומערת הסאונד בחלל האולם בין הטובות אשר יצא לי לשמוע ולראות.

חגגתי מסיבת שחרור במועדון הבורסה ביום שישי,
היינו חברה של 26 איש ,חלקם מהבסיס אשר שירתתי בו וחלקם חבריי הקרובים.קיבלנו במהלך הערב שמפניה,הזמנו מגוון משקאות אלכוהול, אשר הפכו את השחרור שלי ללא סתם מסיבת שחרור אלא מסיבה ברמה של חו"ל הרגשתי את עצמי פשוט בחו"ל כאשר החלו המופעים המדהימים בשילוב תאורה יוצאת מן הכלל ומוזיקה אשר לא הייתה מביישת שום מועדון ברמה עולמית או ברמה של ארצות הברית.

שמי ירון איש הייטק עובד ברמת החייל תל אביב
קפצתי לביקור עם 4 חבריםאחרי העבודה למועדון הבורסה החדש בתל אביב, הגענו בשבע בערב ונדהמתי
לראות שהמקום מלא בקהל המועדון עצמו מסוגנן בטוב טעם ואווירה כמו בחו"ל! מערכת הסאונד נפלאה התאורה אקסקלוסיבית באולם וממוקדת על הבמה בעת ההופעות.יותר ויותר נדהמתי שהבנות  עולות ברצף למופעים ברמה על הבמה וכל אחת יותר יפה מהשנייה.
בכניסה קיבלנו חינם משקה ראשון 45 ₪. את הלילה ההוא אנו נזכר עוד הרבה זמן

חגגנו מסיבת רווקים לאחי חיים במועדון הבורסה ישבנו קבוצה של 15 איש ליד הבמה  המדהימה במועדון בחצות החלו המופעים  לצלילי מוסיקה איכותית.זכינו לראות מופעים מדהימים שלא רואים באף מקום אחר בעולם עשרות חשפניות יפיפיותבשעה 1.30 בלילה פינקו את כל הקבוצה בשמפניה חינם!!!העלו אח אחי דניאל למופע חתן לבמה 2 רקדניות מדהימות רקדו לצידו אין לי ספק שאחי לא ישכח את הלילה ההוא לעד.